Temiz Enerji Bizim İşimiz

Firmamız kurulduğu günden günümüze kadar kurumsal kültürü ve araştırmacı yapısından dolayı sürekli yenilikçi olmuştur.

Lider Solar, makul tasarımı, gelişmiş teknolojisi, zengin kategorileri ve güvenilir kalitesinin yanı sıra profesyonel, yüksek verimli ve rafine hizmet özelliklerine sahip yeni enerji ürünleri için müşteriler tarafından derinden güvenilmektedir.

Lider Solar, yeşil enerji ile ekonomik kalkınmayı yönlendirmeye ve müşterilerle altın bir gelecek yaratmaya kendini adamıştır. Ekibin ortak çabaları, müşterilerin ve pazarın güveni ve desteğiyle, insanların çevreyi koruma bilinci ve eyleminin genel olarak iyileştirilmesinin arka planında, LİDER SOLAR son yıllarda her zaman sağlıklı ve istikrarlı bir gelişme eğilimini sürdürmüştür ve giderek daha iyi bilinen bir yüksek kaliteli yeni enerji markası haline gelmiştir.

Üretimde kullandığı üstün otomasyon teknolojisi ile Türkiye’de fotovoltaik güneş paneli üretiminde kalite farkı yaratmayı hedefleyen lider solar enerji , projelendirmeden, anahtar teslimine kadar müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Yenilenebilir Enerji ile Daha Yaşanabilir Dünyaya

Yenilenebilir Enerjide Lider Solar Enerji

Neden Lider Solar Enerji?

  • Araştırma-geliştirme faaliyetlerini tüm iş süreçlerine entegre ederek daha iyi ürün ve hizmet tasarımı için çalışır.
  • Müşterilerinin ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ederek, müşteri beklentilerine uygun çözüm önerileri geliştirir.
  • Daha yüksek verimlilik ve tasarruf için müşterilerine ihtiyaç duydukları her an destek olur.
  • Yenilenebilir enerjinin yaygınlaştırılması, karbon ayak izinin düşürülmesi konusunda toplumsal ve sektörel bilincin oluşmasına destek verir.
Image
Doğa Dostu
Solar Enerji hava kirliliğini azaltır. Fosil yakıtlardan çıkan karbondioksit ve metan gazlarını önler ve küresel ısınmanın en büyük sebebi olan bu gazların salınımını engeller. Su kirliliğini önler; elektrik üretiminde neredeyse bütün üretim sistemleri suya gereksinim duyar. Solar enerji, bu enerji türlerine karşın oldukça az suya ihtiyaç duyar.
Image
Sınırsız Kaynak
Güneş enerjisi, yenilenebilir bir enerji türüdür. Dünya yüzeyine her saniye 173,000 terawatt güneş enerjisi ulaşır. Bu enerji yaşadığımız gezegende harcadığımız bütün enerjiden 10,000 kat daha fazla. Fosil yakıtlar uzak olmayan bir zamanda bitecek, ama yenilenebilir enerji sistemleri ile enerji ihtiyacımıza sınırsız kaynakla çözüm üretebileceğiz.
Image
Düşük Maliyet
Kurulan sistemlerin bakım maliyetleri çok azdır. Birçok uygulamada karmaşık ve maliyetli teknolojilere ihtiyaç duyulmaz. Güneş enerjisinden elektrik üretmek için gerek ekipman ve işçilik günden güne düşmektedir. Bu sayede güneş enerjisi sistemleri daha cazip hale gelmektedir.

Neler Yapıyoruz?

Ticari ve Endüstriyel Sistemler

Özel Güneş Paneli Üretimi

Güneş Sistemleri Malzeme Satışı

Güneş Enerjili Özel Sistemler

Image module

Bakım Onarım Hizmetleri

Panel Temizliği Hizmetleri

Etüt, Projelendirme, İş Takibi

Tarımsal Sulama Hizmetleri

Yenilenebilir solar enerji kullanımı; ”doğaya saygı, gelecek kuşaklara olan sorumluluğumuzdur” diyerek bu alanda Dünya’da söz sahibi, üretici konumunda ve bunun kurulumunu, yatırımını yapan bir ülke olmayı hedefliyoruz.

Yenilenebilir güneş enerjisineyatırım yapmayı ciddi bir sosyal sorumluluk görevi olarak görüyoruz. İş dünyası olarak bizlerin, meselenin sosyal ve milli yönüne ağırlık vermemiz gerektiğini, gelecek nesillere bağımsız enerji sistemleri bırakarak ülkemize çok ciddi bir fayda sağlayacağımızı düşünüyoruz. Elektrik üretiminde fosil yakıtlar yerine yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı temiz ve sürdürülebilir enerji kaynakları olmaları ve iklim değişikliğine yol açan sera gazı salınımlarının azaltılmasına olan katkıları sebebiyle birçok ülkede talep görmekte ve genel enerji üretimindeki katkılarının artırımına yönelik politikalar üretilmektedir.

HEDEFİMİZ; DAHA FAZLA YERLİ, YENİLENEBİLİR VE YEŞİL ENERJİ.